Susisiekite telefonu
0
0,00 €

Už prekes Jūs galite atsiskaityti:

- elektronine bankininkyste;

- banko pavedimu;

- prekes atsiimant bet kuriame iš mūsų salonų;

- per mokėjimo sistemą „Paysera“;

- sudarant lizingo sutartį su „Mokilizingas“;

- sudarant lizingo sutartį su „SB lizingas“.

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje iDeal.lt siūlome atsikaityti elektroninės bankininkystės sistemomis per AB banką „Swedbank“ ir AB „SEB bankas“. Kiekvienas iš nurodytų bankų taiko savo nustatytus įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip vyksta mokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Išsirinkus savo pageidaujamas prekes ir įsidėjus jas į krepšelį bei užpildžius savo kontaktinius duomenis, prie apmokėjimo būdo pasirinkite AB banką „Swedbank“ ir AB „SEB bankas“.

2. Iš mūsų puslapio būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą su informacija apie sumą, kurią reikia apmokėti.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite su savo banko duomenimis, sistema jau suformuota atitinkama suma už pasirinktas prekes.

4. Patvirtinus mokėjimą elektroninės bankininkystės puslapis bus uždarytas ir Jūs su sugrįšite į iDeal internetinę parduotuvę su sėkmingo mokėjimo patvirtinimu.

Banko pavedimu

Norint įsigyti prekes ir mokėti už jas pavedimu, galite atlikti įprastą pinigų pavedimą į mūsų sąskaitą. Prekių krepšelyje prie atsiskaitymo būdų rinkitės mokėjimą pavedimu. Po užsakymo patvirtinimo el. paštu gausite laišką su užsakymo numeriu, kurį reikia nurodyti mokėjimo paskirtyje. Primename, jog Jūsų bankas taiko savo nustatytus įkainius už pavedimą.

Mūsų sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB iDeal LT
Įmonės kodas: 211589420
A/S: LT537300010000090282, AB Swedbank, b/k 73000
A/S: LT247044060000291151, AB SEB bankas, b/k 70440
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį

Prekes atsiimant bet kuriame iš mūsų salonų

Renkantis prekių atsiėmimą bet kuriame iš mūsų salonų, Jūs galite atsiskaityti vietoje Jums patogiu būdu - grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

Per mokėjimo sistemą „Paysera“ 

Norint apmokėti už prekes per mokėjimų sistemą Paysera:

1. Išsirinkus savo pageidaujamas prekes ir įsidėjus jas į krepšelį bei užpildžius savo kontaktinius duomenis, prie apmokėjimo būdo pasirinkite PaySera

2. Iš mūsų puslapio būsite nukreipti į Paysera mokėjimų sistemą su informacija apie sumą, kurią reikia apmokėti.

3. Prisijunkite prie savo Paysera mokėjimų sistemos, joje jau bus suformuota atitinkama suma už pasirinktas prekes.

4. Patvirtinus mokėjimą Paysera sistemoje, puslapis bus uždarytas ir Jūs su sugrįšite į iDeal.lt internetinę parduotuvę su sėkmingo mokėjimo patvirtinimu.

Sudarant lizingo sutartį su „Mokilizingas“ ir „SB lizingas“

Norint įsigyti prekes mūsų internetinėje parduotuvėje išsimokėtinai, mokėjimo žingsnyje rinkitės vieno iš mūsų partnerių „Mokilizingas“ arba „SB lizingas“ sistemą. Jūs būsite nukreipti į pasirinktos lizingo bendrovės puslapį, kurioje reikės užpildyti savo asmens duomenis. Gavus teigiamą atsakymą dėl pirkimo išsimokėtinai, Jūsų būsite nukreipti atgal į iDeal.lt su sėkmingo pirkimo žinute.