Susisiekite telefonu
0
0,00 €

Mūsų parduotuvės

E-parduotuvė

E-parduotuvė

Telefonas: +370 610 33555

eparduotuve@ideal.lt

Darbo laikas:

I-V 09:00 - 18:00

PPC „Ozas“, Vilnius

PPC „Ozas“, Vilnius

Apple Premium Reseller

PPC „Ozas“, Ozo g. 18,

Vilnius, LT-08243

Telefonas: +370 5 2608887

ozas@ideal.lt

Darbo laikas:

I-VI 10:00 - 22:00

VII 10:00 - 21:00

PLC „Panorama“, Vilnius

PLC „Panorama“, Vilnius

Apple Premium Reseller

Balandžio 3-27 d. salonas nedirbs dėl atnaujinimo darbų.

 

PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, LT-08105, Vilnius

Telefonas: +370 5 2052770

Mob. tel.: +370 612 44311

panorama@ideal.lt

Darbo laikas:

I-VII 10:00 - 21:00

PC „Akropolis“, Kaunas

PC „Akropolis“, Kaunas

Apple Premium Reseller

PC „Akropolis“, Karaliaus

Mindaugo pr. 49, LT-44333, Kaunas

Telefonas: +370 37 214415

kaunas@ideal.lt

Darbo laikas:

I-VII 10:00 - 21:00

 

iPhone servisas:

Telefonas:+370 652 47200

servisas.kaunas@ideal.lt

Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00

PLC „Mega“, Kaunas

PLC „Mega“, Kaunas

Apple Premium Reseller

PLC „Mega“, Islandijos pl. 32,

LT-47483, Kaunas

Telefonas: +370 37 216144

mega@ideal.lt

Darbo laikas:

I-VII 10:00 - 21:00

PC „Akropolis“, Klaipėda

PC „Akropolis“, Klaipėda

Apple Premium Reseller

PC „Akropolis“, Taikos pr. 61,

LT-91182, Klaipėda

Telefonas: +370 46 231171

klaipeda@ideal.lt

Darbo laikas:

I-VII 10:00 - 21:00


iPhone servisas

servisas.klaipeda@ideal.lt

Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00

Servisas Vilnius

Servisas Vilnius

Apple Authorized Service Provider

M. K. Čiurlionio g. 19,

LT-03101, Vilnius

Telefonas: +370 5 2151632

Faksas: +370 5 265 2216

support@ideal.lt

Darbo laikas:

I-V 10:00 - 19:00

Servisas Kaunas

Servisas Kaunas

Apple Authorized Service Provider

PLC „Mega“, Islandijos pl. 32,

LT-47483, Kaunas

Telefonas:
+370 37 216145
servisas.mega@ideal.lt

Darbo laikas:

I-V 10:00 - 19:00

Administracija Vilnius

Administracija Vilnius

Administracija

PLC „Panorama“ Saltoniškių g. 9,

LT-08105, Vilnius

info@ideal.lt

Darbo laikas:

I-V 09:00 - 18:00