Susisiekite telefonu
0
0,00 €

Pirkinio draudimas

Apdrauskite savo naują pirkinį ir džiaukitės juo ilgiau! Pirkinio draudimas pakeičia daiktą nauju nebepataisomai sugedus, jei jis bus sulietas ar iškris iš rankų, kompensuoja nuostolius įvykus vagystei su įsibrovimu ar apiplėšimui.

Gali būti draudžiami visi „iDeal“ parduotuvėse parduodami „Mac“ kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai „iPad“ ir mobilieji telefonai „iPhone“. Paslaugą įsigyti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Draudimo apsaugos laikotarpis yra 12 arba 24 mėnesiai nuo pirkinio įsigijimo datos. Apsidrausti pirkinį galima tik jo įsigijimo metu. Su draudimo taisyklėmis susipažinkite čia.

„Gjensidige“ pirkinio draudime, atsitikus įvykiui, yra taikoma išskaita (franšizė) - 20% nuo nuostolio sumos. Maksimalus įvykių skaičius sutarties laikotarpiui - 2. Prekės keitimo dėl draudžiamojo įvykio atveju, pirkinio draudimo sutarties galiojimas baigiasi. Prekės praradimo ar nepataisomo sugadinimo atveju suteiksime Jums naują tos pačios vertės prekę. Plėšimo atveju prašysime pristatyti pažymą iš policijos.

Išsamių draudimo sąlygų teiraukitės „iDeal“ parduotuvėse.