Unikalios galios. Beribės galimybės.
„iPad“ yra toks universalus, kad juo lengvai įveiksi bet kokią užduotį. Tai tavo skaitmeninė užrašinė, virtuali mokyklos klasė, darbo vieta, kuri visada su tavimi, kūrybinė studija, žaidimų konsolė ir asmeninė kino salė. Kad ir kurį pasirinksi, su „iPad“ viską nuveiksi smagiai ir greitai.
Dabar iPad Air tik
nuo 729 € arba 20,61 €/mėn.
Su Smart Deal
Atrask visas galimybes.
Tavo kasdienis kompanionas – „iPad“. Jis itin lengvas ir mobilus, puikiai tilps į rankinę ar kuprinę, o veiks nepaprastai greitai. Išbandyk „iPad“ su SIM kortele – su juo galėsi dirbti, mokytis ir bendrauti iš bet kur.
Su „iPad“ – viskas vyksta geriau.
Yra tūkstančiai programų sutvertų būtent „iPad“, ir šimtai dalykų, kuriuos gali su jomis nuveikti. Kūrybiškumas ir produktyvumas – čia dera abu: „iPad“ mėgausies tiek jau pažįstamomis programomis iš savo „iPhone“, tiek ir specialiai sukurtomis „iPad“.
Tavo pamėgtos programos veikia be priekaištų.
„iPad“ puikiai veikia su tau gerai pažįstamomis programomis kaip „Adobe Photoshop“ ar „Microsoft Office“ paketu. O su liečiamu ekranu – viskas tik dar lengviau.
Dirbk su keletu programų vienu metu.
Su „iPad“ gali nenutrūkstamai dirbti per keletą skirtingų programų vienu metu itin lengvai. Naudok „Slide Over“ arba „Split View“ funkcijas, įjunk keletą programų kartu, perkelk ir kopijuok turinį tarp jų pirštų prisilietimu arba su „Trackpad“.
  • Žiūrėk, klausykis, dalinkis. Bemaž visur.
    Siųskis duomenis, žaisk žaidimus ir žiūrėk filmus su greičiausiu Wi-Fi 6. O su mobiliųjų duomenų funkcija mėgaukis visais interneto privalumais net ir be Wi-Fi ryšio.
  • Visos dienos baterija.
    „iPad“ visada pasiruošęs rimtiems darbams, nes turi ištisą dieną laikančią bateriją. Naršyk, kurk, žaisk ir žiūrėk vaizdo įrašus iki 10 val. su Wi-Fi ryšiu, o su mobiliais duomenimis iki 9 val.
Pažangios kameros ir tu jų dėmesio centre.
Naujasis priekinės kameros „Ultra Wide“ objektyvas turi „Center Stage“ funkciją. O galinė kamera turi LiDAR◊ skenavimo funkciją nuotraukoms, vaizdo įrašams bei papildytosios realybės („Augmented Reality“) vaizdams.

„Center Stage“.

Judėk ir jauskis laisvai pokalbio metu – „Center Stage“ funkcija automatiškai išlaikys tave kadro viduryje. Ir visa tai veikia su „FaceTime“, „Zoom“, „Webex“ ir su kitomis komandinių pokalbių programomis.

Kito lygio galia su „Apple M1“ ir „Apple M2“ lustais.

Kompiuterių pasaulio proveržiu tapęs „Apple M1“ lustas leidžia „iPad“ naudoti daug programų vienu metu, kurti kur tik panorėjus ar žaisti aukščiausio lygio žaidimus su ištisą dieną veikiančia baterija.

M2 lustas yra naujos kartos „Apple“ procesorius, kuris užtikrina iki 15% spartesnį veikimą bei iki 35% didesnį grafikos našumą. Kurk fotorealistiškus 3D kūrinius, sudėtingus papildytos realybės modelius ir žaisk žaidimus, kurių grafika ir aukštas kadrų dažnis niekuo nenusileidžia konsolėms.

Rašyk. Žymėk. Padaryk kai ką nepamirštamo.
Nesvarbu, ar konspektuosi paskaitą, pildysi užrašus, pasirašinėsi dokumentus, o galbūt kursi meno kūrinį – „iPad“ visada pasiruošęs užfiksuoti tavo geriausias idėjas. Dalinkis jomis, tobulink jas ar paversk jas realybe.
„Quick Note“ ir „Notes“.
„iPad“ yra geriausias pasaulyje įrenginys užrašams. Tam pasitarnauja nuostabi „Notes“ sistema su „Quick Note“ funkcija – dar greitesniu būdu lengvai žymėtis visa tai, kas tau svarbu.
Galinga kūrybinė komanda – „iPad“ ir „Mac“.
Su „Sidecar“ funkcija gali išplėsti ar dublikuoti savo „Mac“ vaizdą „iPad“ ekrane be jokių laidų. „iPad“ gali tapti papildomu antruoju ekranu ar puikiu įrenginiu atlikti preciziškas užduotis. Kartu su „Universal Control“ funkcija visa tai galima padaryti visiems įrenginiams naudojant vieną bendrą klaviatūra, pelę ar „Trackpad“.
Sugalvok. Ir užfiksuok.
„Apple Pencil“ atskleidžia, kaip nuostabiai patogu gali būti piešti, žymėtis pastabas ir redaguoti dokumentus – viskas intuityvu, tikslu ir magiška. O naudojant su „iPad Pro“, „Apple Pencil“ bekontaktis žymėjimas tiksliai parodo, kur būtent „Apple Pencil“ palies ekraną.Todėl gali rašyti, eskizuoti ir iliustruoti kaip niekada preciziškai.
Klaviatūra ir apsauga viename.
„iPad“ klaviatūromis tekstą rinkti itin patogu, jos labai lengvos bei ilgam suteikia apsaugą tavo „iPad“. Be to, jos prisijungia prie „iPad“ magnetiškai – be jokių jungčių, kištukų ir nustatymų.
Visapusis ryšys.
Priartink „AirPods“ prie savo „iPad“ ir bakstelėk „Connect“, kad susietum su kiekvienu įrenginiu savo „iCloud“ paskyroje.
Atrask „iPad“, kuris tinka tau.
 
12,9 colio „iPad Pro“ (6-os kartos)
iPad Air (5-os kartos)
iPad (10-os kartos)
iPad (9-os kartos)
iPad mini (6-os kartos)
Pasirink modelius ir palygink.
Vaizdai
Spalva
Greitoji peržiūra
Lustas
Kamera
Priekinė kamera
Jungtis
Mobilusis ryšys
Privatumas
Talpa
Suderinamumas su „Pencil“
Suderinamumas su klaviatūromis

Teisinės pastabos

LiDar funkciją turi iPad Pro.

Našumas: našumo rodikliai grindžiami lyginant su buvusios kartos įrenginiais.

Maitinimas ir akumuliatorius: akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Mobilusis ir belaidis ryšys: būtinas duomenų planas. 5G ir 4G LTE galimi tam tikrose rinkose su tam tikrais operatoriais. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų bei operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir apple.com/lt/ipad/cellular/.

App Store: programų rasi „App Store“. Siūlomų įsigyti produktų sąrašas gali keistis.

Ekranas: ekranų kampai užapvalinti. Matuojant įstrižai kaip stačiakampį, 12,9 colio „iPad Pro“ ekranas yra 12,9 colio, 11 colių „iPad Pro“ ekranas yra 11 colių, „iPad Air“ (4-os kartos) ekranas yra 10,86 colio ir „iPad mini“ (6-os kartos) ekranas yra 8,3 colio. Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Talpa: laisvos vietos būna mažiau ir jos kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastinė konfigūracija užima maždaug nuo 10 GB iki 13 GB vietos (su „iPadOS“ ir jau įdiegtomis programomis), atsižvelgiant į modelį ir nustatymus. Iš anksto įdiegtos programos užima apie 4 GB. Jas gali ištrinti ir atkurti. Saugyklos talpa gali keistis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir įvairiuose įrenginiuose ji gali skirtis.

Apple Arcade: „Apple Arcade“ reikalinga prenumerata.

Apple Music: „Apple Music“ reikalinga prenumerata.

Apple TV: „Apple TV+“ reikalinga prenumerata.

Aksesuarai: aksesuarai parduodami atskirai.

„Apple Pencil“ (antros kartos) yra parduodamas atskirai. Jis gali būti suderinamas su 11 colių „iPad Pro“ (pirmos kartos arba naujesniu), 12,9 colių „iPad Pro“ (trečios kartos arba naujesniu), „iPad Air“ (ketvirtos arba penktos kartos) bei „iPad mini“ (šeštos kartos).