MacBook Pro M1(3 prekės)

Filtras
Kaina
Spalva
Atmintis
Talpa
Procesorius
Ekranas

MacBook Pro

Jėgainė profesionalams.

Jėgainė profesionalams.

Žaibiškai spartūs „M1 Pro“ ir „M1 Max“ lustai neregėtam našumui ir nuostabiai ilgam baterijos veikimui. Stulbinantis „Liquid Retina“ XDR ekranas ir visos reikalingos jungtys. Tai nešiojamasis kompiuteris, kurio laukė visi.

Galia

Galingas veikimas. Tausoja bateriją.

Neįtikėtinas „M1 Pro“ ir „M1 Max“ lustų efektyvumas užtikrina viską keičiantį našumą ir naujo lygio baterijos veikimo laiką. Tad gali lengvai montuoti 8K vaizdo įrašus, programuoti ar generuoti sudėtingus 3D modelius, kur bebūtum.

„Apple“ lustas

Profesionalus iki maksimumo.

Iki 4 kartų spartesnė grafikaŽr. teisines pastabas ir iki 5 kartų spartesnis mašininis mokymasiŽr. teisines pastabas 16 colių modelyje. Iki 13 kartų spartesnė grafikaŽr. teisines pastabas ir iki 11 kartų spartesnis mašininis mokymasisŽr. teisines pastabas 14 colių modelyje.

„Apple“ lustas

Profesionalus iki maksimumo.

Iki 4 kartų spartesnė grafikaŽr. teisines pastabas ir iki 5 kartų spartesnis mašininis mokymasiŽr. teisines pastabas 16 colių modelyje. Iki 13 kartų spartesnė grafikaŽr. teisines pastabas ir iki 11 kartų spartesnis mašininis mokymasisŽr. teisines pastabas 14 colių modelyje.

M1 Pro chip.

10 branduolių

CPU

Iki

16 branduolių

GPU

16 branduolių

„Neural Engine“

Iki

32 GB

jungtinės atminties

Iki

20 srautų

4K „ProRes“ vaizdo įrašų atkūrimoŽr. teisines pastabas

M1 Max chip.

10 branduolių

CPU

Iki

32 branduolių

GPU

16 branduolių

„Neural Engine“

Iki

64 GB

jungtinės atminties

Iki

7 srautų

8K „ProRes“ vaizdo įrašų atkūrimoŽr. teisines pastabas

16 colių

14 colių

16 colių

14 colių

Ekranas

XDR. Šventė tavo akims.

„Liquid Retina“ XDR ekranas išsiskiria ekstremaliu dinaminiu diapazonu ir neįtikėtina raiška. Išgauk daugiau detalių šešėliuose, sodresnius juodus atspalvius ir ryškesnes spalvas nei bet kada anksčiau.

16 colių

14 colių

Kamera, mikrofonai ir garsiakalbiai

Raiškesni vaizdo skambučiai. Skaidresnis garsas.

Patobulinta 1080p „FaceTime“ HD kamera. Galinga šešių garsiakalbių audiosistema su erdviniu garsu. Ir studijos lygio mikrofonų masyvas. Kad atrodytum ir girdėtumeisi nuostabiai.

1080p „FaceTime“ HD kamera
Dvigubai didesnė raiška ryškesniems vaizdo skambučiams.Žr. teisines pastabas

1080p „FaceTime“ HD kamera
Dvigubai didesnė raiška ryškesniems vaizdo skambučiams.Žr. teisines pastabas

Ryšys ir jungtys

Daugiau jungčių nei bet kada anksčiau.

Daugiau prievadų profesionalams – SDXC, HDMI, „Thunderbolt 4“ ir ausinių lizdas. Bei „MagSafe 3“ įkrovimui ir maitinimui.

Išoriniai ekranai
Prijunk iki trijų „Pro Display XDR“ ir 4K TV.

Išoriniai ekranai
Prijunk iki trijų „Pro Display XDR“ ir 4K TV.

„macOS“ ir programos profesionalams

„M1 Pro“ ir „M1 Max“. Žvėriška jėga.

Daugiau nei 10 000 programų ir jų papildinių jau yra optimizuoti „Apple“ lustui su „macOS Monterey“, įskaitant „Final Cut Pro“, „Logic Pro“, „Cinema 4D“ ir „Microsoft 365“.Žr. teisines pastabas

Kodėl „Mac“?

Tiek daug gali pamėgti kiekviename „Mac“.

Viskas yra galinga.

„Apple“ lusto ir „macOS“ derinys užtikrina neregėtą „Mac“ našumą ir itin ilgą baterijos veikimo laiką.

Viskas yra galinga.

„Apple“ lusto ir „macOS“ derinys užtikrina neregėtą „Mac“ našumą ir itin ilgą baterijos veikimo laiką.

Viskas veikia išvien.

Kai naudoji „Mac“ su kitais „Apple“ įrenginiais, jie susiderina sklandžiai ir lengvai.

Viskas veikia išvien.

Kai naudoji „Mac“ su kitais „Apple“ įrenginiais, jie susiderina sklandžiai ir lengvai.

Viskas paprasta.

Pradėti projektus dar niekada nebuvo taip lengva. Prisijunk prie savo „iCloud“ paskyros, kad pasiektum turimas nuotraukas, vaizdo įrašus, muzikos bibliotekas ir dar daugiau.

Viskas paprasta.

Pradėti projektus dar niekada nebuvo taip lengva. Prisijunk prie savo „iCloud“ paskyros, kad pasiektum turimas nuotraukas, vaizdo įrašus, muzikos bibliotekas ir dar daugiau.

Palygink

Pasirink „Mac“, kuris tinka tau.

Produkto pavadinimas
13 colių „MacBook Air“
14 colių „MacBook Pro“
16 colių „MacBook Pro“
Vaizdai
Spalva
Greitoji peržiūra
Lustas
CPU
GPU
Atmintis
HD talpa
Baterija
Ryšys ir jungtys

AirPods

Trys magijos rūšys.

„AirPods“ užtikrina neprilygstamą klausymosi patirtį. Jos sklandžiai persijungia nuo „Mac“ prie „iPhone“. Visi modeliai išsiskiria sodriu „Hi-Fi“ kokybės garsu ir inovatyviu belaidžiu dizainu.

Teisinės pastabos

Maitinimas ir akumuliatorius. Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 16 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Pro“, 10 branduolių CPU, 16 branduolių GPU, 16 GB RAM ir 1 TB SSD. „Apple TV“ programėlės filmų rodymo testas matuoja akumuliatoriaus veikimo trukmę leidžiant 1080p HD turinį, nustačius 8 paspaudimų iš apačios ekrano ryškumą. Baterijos veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Našumas. Našumo rodikliai grindžiami lyginant su buvusios kartos įrenginiais.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 16 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Max“, 10 branduolių CPU ir 32 branduolių GPU, taip pat serijinės gamybos 2,4 GHz 8 branduolių „Intel Core i9“ pagrįstas 16 colių „MacBook Pro“ sistemas su „Radeon Pro 5600M“ grafika ir 8 GB HBM2, 64 GB RAM ir 8 TB SSD. „Cinema 4D S25“ ir „Redshift v3.0.54“ versijų prototipai testuoti naudojant 1,32 GB sceną. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 16 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Max“, 10 branduolių CPU, 32 branduolių GPU ir 64 GB RAM, taip pat serijinės gamybos 2,4 GHz 8 branduolių „Intel Core i9“ pagrįstas 16 colių „MacBook Pro“ sistemas su „Radeon Pro 5600M“ grafika ir 8 GB HBM2, 64 GB RAM ir 8 TB SSD. „Final Cut Pro 10.6“ versijos prototipas testuotas naudojant 18 sekundžių projektą su 8K „Apple ProRes 422“, 8 192 x 4 320 raiškos ir 23,98 kadro per sekundę dažnio medijos failu. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 14 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Max“, 10 branduolių CPU, 32 branduolių GPU, 64 GB RAM ir 8 TB SSD, taip pat serijinės gamybos 2,3 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ pagrįstas 13 colių „MacBook Pro“ sistemas su „Intel Iris Plus Graphics“, 32 GB RAM ir 4 TB SSD. „Final Cut Pro 10.6“ versijos prototipas testuotas naudojant 2 minučių sudėtinį projektą su 4K „ProRes 422“ medijos failu. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 14 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Max“, 10 branduolių CPU, 32 branduolių GPU, 64 GB RAM ir 8 TB SSD, taip pat serijinės gamybos 2,3 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ pagrįstas 13 colių „MacBook Pro“ sistemas su „Intel Iris Plus Graphics“, 32 GB RAM ir 4 TB SSD. „Final Cut Pro 10.6“ versijos prototipas testuotas naudojant 18 sekundžių projektą su 8K „Apple ProRes 422“, 8 192 x 4 320 raiškos ir 23,98 kadro per sekundę dažnio medijos failu. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 16 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Pro“, 10 branduolių CPU, 16 branduolių GPU, 32 GB RAM ir 8 TB SSD. „Final Cut Pro 10.6“ versijos prototipas testuotas naudojant 1 minutės „vaizdas vaizde“ projektą su 20 „Apple ProRes“ vaizdo įrašo srautų, 3 840 x 2 160 raiška ir 29,97 kadro per sekundę dažniu. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

Testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugsėjo mėn., naudodama 16 colių „MacBook Pro“ sistemų prototipus su „Apple M1 Max“, 10 branduolių CPU, 32 branduolių GPU, 64 GB RAM ir 8 TB SSD. „Final Cut Pro 10.6“ versijos prototipas testuotas naudojant 1 minutės „vaizdas vaizde“ projektą su 7 „Apple ProRes“ vaizdo įrašo srautais, 8 192 x 4 320 raiška ir 30 kadrų per sekundę dažniu. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.

App Store. Programų rasi „App Store“.

Ekranas. Ekrano dydis nurodomas pagal įstrižainę. 14 colių „MacBook Pro“ ekrano kampai yra užapvalinti viršuje. Matuojant kaip stačiakampį, jo įstrižainė yra 14,2 colio (faktinė peržiūros sritis yra mažesnė). 16 colių „MacBook Pro“ ekrano kampai yra užapvalinti viršuje. Matuojant kaip stačiakampį, jo įstrižainė yra 16,2 colio (faktinė peržiūros sritis yra mažesnė).

Saugykla. 1 GB = 1 milijardas baitų ir 1 TB = 1 trilijonas baitų; suformatavus reali talpa mažesnė.