Susisiekite telefonu
0
0,00 €

iDeal planas

iDeal planas Jums suteikia galimybę įsigyti Apple produktus ypatingomis sąlygomis - priklausomai nuo to, kiek produktų planuojate įsigyti ir kaip dažnai juos norėtumėte atsinaujinti, siūlome rinktis vieną iš dviejų iDeal planų. Kiekvienam planui galite rinktis bet kuriuos Mac, iPad ar iPhone modelius.

 

iDeal plano privalumai

 

1 - Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur su Mokilizingu, kai sutartis sudaroma 24 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 1,1 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 26,30 %, bendra mokama suma 1264,00 Eur, eilinės įmokos suma – 52,64 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Sąlygų galiojimo terminas ribotas. Daugiau informacijos – iDeal parduotuvėse.

2 - Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

3 - Įrenginio draudimas apima ne daugiau nei du to paties tipo įvykius tam pačiam įrenginiui per jo draudimo apsaugos laikotarpį. Bendra žalų vertė vienam įrenginiui negali viršyti jo vertės. Kiekvienam įvykiui yra taikoma besąlyginė išskaita (franšizė), kuri su planu „Asmeninis“ ir „Šeima“ yra lygi 57 Eur.