Apple Watch SE (2022)(4 prekės)

Apple Watch SE

Trys stilingos spalvos. Galingi jutikliai Jūsų sveikatos sekimui. Inovatyvios saugos funkcijos ir dar patogesni būdai palaikyti ryšį. Greitesnis dviejų branduolių lustas užtikrins geresnį našumą. „Apple Watch SE“ dar funkcionalesnis ir geresnis nei anksčiau.

Dizainas

Sidabrinės, vidurnakčio juodos ir žvaigždžių šviesos spalvų korpusai. S8 SiP lustas 20% geresniam našumui.Refer to legal disclaimers Perdaryta korpuso apačia, pagaminta naudojant naują gamybos procesą, kuris sumažina anglies dvideginio emisiją daugiau nei 80%.

100% perdirbto aliuminio korpusas

Sportas

Uždarykite savo aktyvumo žiedus. Pasinerkite su plaukimui pritaikytu ir vandeniui atspariu korpusu.Refer to legal disclaimers Stebėkite daugybę treniruočių patobulintoje „Workout“ programoje.

Sveikata ir saugumas

Saugumas.

Sulaukite pagalbos, kai jos prireikia, su autoįvykio, pavojingo nukritimo atpažinimu, greitąja SOS pagalba.Refer to legal disclaimers

Miego stebėjimas.

Sekite laiką, praleistą įvairiuose miego etapuose kaip REM, pagrindinio ar gilaus miego, taip pat sekite ir nubudimus.Refer to legal disclaimers

Širdies sveikata.

Gaukite pranešimus užfiksavus nereguliaraus ar neįprastai aukšto ar žemo širdies ritmo sutrikimus.Refer to legal disclaimers

Būk ryšyje

Skambink, rašyk, klausykis muzikos.Refer to legal disclaimers Naudodami mobilųjį ir tarptautinį tarptinklinį ryšįRefer to legal disclaimers visa tai galite padaryti net neturėdami „iPhone“ su savimi net ir tolimiausiuose kraštuose.Refer to legal disclaimers Naudokite „Apple Pay“ mokėjimams tiesiogiai nuo jūsų riešo.

„Watch Faces“

Rinkitės iš daugybės „Apple“ bei „Nike“ sukurtų ciferblatų. Suasmeninkite laikrodį pagal save su mėgstamais rodiniais, spalvomis ir stiliais. Dalinkitės savo kūriniais su šeima el. paštu ar žinute.