Apple Watch Series 7(9 prekės)

Apple Watch Series 7

Visu ekranu pirmyn.

Visu ekranu pirmyn.

Didesnis ekranas. Ir dabar dar patvaresnis. Spartesnis įkrovimas. Ir tokios galingos funkcijos, kaip „Deguonies lygis kraujyje“ ir „ECG“ programos. Tavo geresnė sveikata pasiekiama ranka.

Ekranas

Didesnis ekranas. Akivaizdus skirtumas.

Didesnis ekrano plotas ir jam pritaikyta naudotojo sąsaja leidžia lengviau viską matyti ir juo naudotis. Du išskirtiniai nauji ciferblatai. Ir visa tai dabar visiškai perkutame korpuse.

Beveik 20 % didesnė ekrano sritis ir 40 % plonesni kraštai nei „Apple Watch Series 6“.

Patvarumas

Atlaiko laiko išbandymus.

Įskilimams atspariausias kristalinis stiklas priekyje. Sertifikuotas IP6X atsparumas dulkėms. Ir nebijo maudynių tiek jūroje, tiek baseine dėl WR50 atsparumo vandeniui.

Atsparesnis kristalinis stiklas priekyje

LTPO OLED ekranas

Tvirtesnė forma

Sveikata

Sveikesnė ateitis. Didesniame ekrane.

Matuok savo deguonies lygį kraujyje. Atlik EKG. Stebėk savo miegą. Jauskis ramiai su greitosios pagalbos SOS. Ir atsijunk nuo kasdienio skubėjimo su programa „Mindfulness“.

Sportas

Begalinė motyvacija judėti.

Begalinė motyvacija judėti.

Sek visus savo judesius su aktyvumo žiedais. Dalinkis savo pažanga ir lenktyniauk su draugais.

Matuok ir kelk treniruotės tikslus. Nesvarbu, ar važiuoji dviračiu, bėgi, kilnoji sunkumus arba užsiimi kita veikla.

Būk ryšyje

Viskas, kas tau svarbu. Visuomet ant tavo riešo.

Skambink ir rašyk žinutes net be savo telefono - naudokis mobiliojo ryšio galimybe. Gauk programos „Maps“ patarimus. Naudokis „Wallet“, kad atidarytum duris, įsėstum į lėktuvą arba sumokėtum. Ir rask tūkstančius programų „App Store“.

Kodėl „Apple Watch“

Tai esminis įrenginys sveikesniam gyvenimui.

Sveikata

Gauk pranešimus apie širdies ritmą. Stebėk savo miegą. Greitai išsikviesk pagalbą nelaimės atveju.

Treniruotės

Stebėk savo aktyvumą kasdien. Tiksliai matuok savo mėgstamas treniruotes.

Ryšys ir jungtys

Atsiliepk į skambučius ir gauk žinutes. Klausykis muzikos. Naudok „Apple Pay“ ir „Siri“. Tiesiog nuo savo riešo.

Suasmenink

Prisek naują dirželį ir atsinaujink. Atrask, priderink sau ir dalinkis ciferblatais.

Palygink

Kuris „Apple Watch“ tinka tau?

Produkto pavadinimas
Apple Watch Series 7
Apple Watch SE
Apple Watch Series 3
Vaizdai
Spalva
Aliuminis
Aliuminis
Aliuminis
Nerūdijantis plienas
Nerūdijantis plienas

Netaikoma

Netaikoma

Greitoji peržiūra
Ekranas
Deguonies lygis kraujyje
EKG
Širdies ritmas
Tarptautiniai greitosios pagalbos skambučiai
Pavojingo nukritimo atpažinimas
Visada aktyvus aukščio matuoklis
Galimas mobilusis ryšys
Family Setup

Dirželiai

Pakeisk dirželį ir atsinaujinsi.

Yra įvairiausių stilių, medžiagų ir spalvų dirželių, kuriuos lengva keisti. Taigi lengvai atrasi tinkamą šiai dienai ar vakarui.

Teisinės pastabos

„Deguonies lygio kraujyje“ programa: programa „Deguonies lygis kraujyje“ atlikti matavimai nėra skirti medicininiam naudojimui, įskaitant savidiagnostiką ir gydytojo konsultaciją, ir turėtų būti naudojami tik bendro fizinio pasirengimo ir sveikatingumo tikslais.

EKG programa: ECG programa yra galima „Apple Watch Series 4“ ar naujesniuose laikrodžiuose (išskyrus „Apple Watch SE“) su naujausiomis „iOS“ ar „watchOS“ versijomis. Detali informacija apie suderinamumą: apple.com/lt/watch. EKG neskirta naudoti jaunesniems nei 22 metų asmenims. „Apple Watch“ programa EKG gali atlikti elektrokardiogramą, kuri atitinka vieno kanalo EKG.

Atsparumas įskilimams: atsparumas įskilimams lyginamas su ankstesne karta.

Atsparumas dulkėms: „Series 7“ suteiktas IP6X atsparumo dulkėms įvertinimas.

Atsparumas vandeniui: „Apple Watch Series 3“, „Apple Watch SE“ ir „Apple Watch Series 7“ suteiktas atsparumo vandeniui iki 50 metrų gylio reitingas pagal ISO standartą 22810:2010. Tai reiškia, kad jais gali naudotis vandenyje, jei negilu, pvz., plaukiojant baseine arba jūroje. Tačiau jų nepatariama dėvėti nardant, čiuožiant vandens slidėmis arba užsiimant kita veikla vandenyje, kai greitai judama arba paneriama giliau.

Greitosios pagalbos SOS: „Apple Watch Series 7“ (GPS + Cellular) ir „Apple Watch SE“ (GPS + Cellular) gali naudoti mobilųjį ryšį greitosios pagalbos SOS skambučiams. Norint naudoti greitosios pagalbos SOS „Apple Watch“ modelyje be mobiliojo ryšio, tavo „iPhone“ turi būti netoliese. Jei arti nėra tavo „iPhone“, reikia, kad prijungtum „Apple Watch“ prie žinomo „Wi-Fi“ tinklo ir nustatytum skambučių per „Wi-Fi“ funkciją.

Mobilusis ir belaidis ryšys: mobiliojo ryšio paslaugoms reikalingas belaidžio ryšio planas. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkis į paslaugos teikėją. Ryšys gali skirtis, atsižvelgiant į tinklo pasiekiamumą. Tarptautinis tarptinklinis ryšys nepalaikomas. Dalyvaujančius belaidžio ryšio operatorius ir jų tinkamumą žr. apple.com/lt/watch/cellular. Papildomas nustatymo instrukcijas rasi support.apple.com/lt-lt/HT207578.

App Store: programų rasi „App Store“.

Apple Music: „Apple Music“ reikalinga prenumerata.

IRN (pranešimas apie sutrikusį širdies ritmą): tam, kad būtų gaunami pranešimai apie sutrikusį ritmą, reikalinga naujausia „watchOS“ ir „iOS“ versija. Programa neskirta naudoti jaunesniems nei 22 metų žmonėms ar tiems, kuriems anksčiau buvo diagnozuotas prieširdžių virpėjimas.

Tarptautiniai greitosios pagalbos skambučiai: norint naudotis tarptautinių greitosios pagalbos skambučių funkcija, reikalingas „Apple Watch Series 7“ (GPS + Cellular) arba „Apple Watch SE“ (GPS + Cellular) modelis. Palaikomų šalių ir regionų sąrašą rasi apple.com/lt/watchos/feature-availability.

Spartesnis įkrovimas: testavimą „Apple“ atliko 2021 m. rugpjūtį su „Apple Watch Series 7“ (GPS) ir „Apple Watch Series 7“ (GPS + Cellular) prototipais su „Apple Watch“ magnetiniu sparčiojo įkrovimo USB-C laidu (A2515 modeliu) ir „Apple“ 20 W USB-C maitinimo adapteriu (A2305 modeliu) bei „Apple Watch Series 6“ (GPS) ir „Apple Watch Series 6“ (GPS + Cellular) su „Apple Watch“ magnetiniu įkrovimo laidu (A2255 ir A2256 modeliais) ir „Apple“ 5 W USB maitinimo adapteriu (A1385 modeliu); visi „Apple Watch“ buvo susieti su „iPhone“, visuose išbandytuose įrenginiuose veikė programinės įrangos prototipas. Įkrovimo laikas priklauso nuo regiono, nustatymų ir aplinkos veiksnių; faktiniai rezultatai gali skirtis.

(PRODUCT)RED: dalis už (PRODUCT)RED gautų pajamų bus skirta „Global Fund“ fondui.

Dirželiai: dirželių pasiūla gali skirtis.

Suderinamumas: „Apple Watch Series 7“ veikia su „iPhone 6s“ ar naujesniais modeliais, kuriuose įdiegta „iOS 15“ ar naujesnė versija. „Apple Watch SE“ ir „Apple Watch Series 3“ veikia su „iPhone 6s“ ar naujesniu modeliu ir su „iOS 14“ ar naujesne versija.

Galimos funkcijos: funkcijos gali keistis. Kai kurios funkcijos, programos ir paslaugos gali būti prieinamos ne visuose regionuose arba ne visomis kalbomis. Visą sąrašą rasi apple.com/lt/watchos/feature-availability.