Susisiekite telefonu
0
0,00 €

Pristatymo sąlygos

1. Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas. Jei mūsų sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 15 val., galite ją tikėtis gauti jau kitą darbo dieną.

2. Prekes pristatys iDeal įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

3. Prekių pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 50 EUR ir daugiau. Pristatymo kaštus iDeal kompensuoja savo sąskaita, ir nė viena prekė dėl to nepabrangsta.

4. Jei užsakymo suma mažesnė negu 50 EUR, pristatymas kainuoja 3.00 EUR.*

*pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 50 EUR.

5. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga ir be pažeidimų. 

6. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar prekės pakuotė atrodo pažeista, Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti mus el. paštu info@ideal.lt arba telefonu +370 610 33555