Epico(354 prekių)

Epico - tai prekės ženklas, simbolizuojantis išskirtinį požiūrį į Apple įrenginiams skirtus aksesuarus, jų pagaminimo kokybę, tvarumą ir patikimumą. Epico produktai pasižymi funkcionalumu, minimalistišku dizainu ir yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.

iDeal by Epico aksesuarai

iDeal by Epico - tai vardinė aksesuarų linija, apimanti pačius populiariausius kasdieną aktualius priedus, skirtus apsaugoti Jūsų įrenginį nuo smūgių, subraižymų bei pasirūpinti, kad nepritrūktumėte energijos, kai jos labiausiai reikia.

iPhone aksesuarai

Išnaudokite MagSafe technologijos galimybes - įkraukite savo iPhone sparčiaisiais belaidžiais įkrovikliais bei išorinėmis MagSafe baterijomis namie, automobilyje ar keliaudami. Atraskite MagSafe priedą, labiausiai tinkantį Jūsų poreikiams: ar tai būtų stacionarus įkroviklis, vienu metu įkraunantis iki trijų įrenginių, ar nedidelė magnetu prikimbanti baterija - tai bus ne tik praktiškas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris puikiai derės prie Jūsų Apple įrenginių bei taps automobilio arba interjero akcentu. iPhone skirtų Epico aksesuarų asortimente - taipogi su MagSafe suderinami įvairiaspalviai ar skaidrūs dėkliukai, stikliukai kamerai apsaugoti ir, žinoma, platus ekrano apsaugų pasirinkimas.

iPad aksesuarai

Visų Epico produktų gamybai parenkamos tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios medžiagos. Todėl išsirinkę dėkliuką savo iPad galėsite būti tikri jo patvarumu ir suteikiama apsauga. Ekranui apsaugoti rinkitės Epico Flexiglass, kuris pagamintas iš itin tvirtos stiklo pluošto medžiagos.

Apple Watch aksesuarai

Apsaugai nuo apsibraižymų bei smūgių galite rinktis iš kelių tipų plėvelių ir dėkliukų, dengiančių Apple Watch korpusą. Grūdinto stiklo arba iš minkštos permatomos TPU medžiagos pagaminti Epico aksesuarai Jūsų įrenginiui suteiks patikimą apsaugą, o preciziškas dėkliuko išpjovimas dailiai susilies su laikrodžio korpusu ir leis patogiai naudotis Apple Watch funkcijomis.

Apple Watch apyrankė gali būti išties išraiškingu stiliaus akcentu. Asortimente tiek spalvingos tankiai pinto audinio ar magnetinės silikoninės, tiek elegantiškos tamsaus metalo apyrankės, kurios ne tik puikiai derės prie Apple Watch, bet ir papildys Jūsų nešiojamų aksesuarų ansamblį.

Įkrovikliai ir Mac aksesuarai

Epico įkrovikliai - efektyvūs, minimalistiško dizaino aksesuarai, pagaminti iš kokybiškų, patvarių medžiagų naudojant moderniausias technologijas. Viena naujausių inovacijų - galio nitrido (GaN) pritaikymas įkroviklių gamyboje. Šis junginys, lyginant su įprastai naudojamu siliciu, yra atsparesnis šilumai - dėl to GaN įkrovikliai gali būti gaminami didesnės galios ir mažesniame korpuse. Jie ne tik greičiau įkraus įrenginį, bet dėl mažesnio šilumos išsiskyrimo taipogi padės sutaupyti elektros.

Jeigu turite aksesuarų, kuriuos norite tiesiogiai sujungti su savo Mac (SD kortelės, HDMI vaizdo išvestis, laidinis internetas ir t.t.), rinkitės iš daugiafunkcių Epico adapterių, pagamintų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio.

Tvarumas

Per pastaruosius penkerius metus Epico pakuotėse naudojamo plastiko kiekis sumažėjo nuo 40% iki kone 0%. Paskutinė plastikinė detalė - dėžutę laikantis kabliukas - yra pagaminta iš perdirbto plastiko ir tinkama tolimesniam perdirbimui, o greitu metu ir ją pačią turėtų pakeisti iš popieriaus pagamintas pakaitalas. Epico siekis - kad visos pakuočių sudedamosios dalys būtų tik iš perdirbto popieriaus bei organiškų, biologiškai suyrančių medžiagų. O pertekliniai komponentai, tokie kaip instrukcijos keliomis kalbomis, buvo pakeisti QR kodais, kurie aktualią informaciją atidaro tinklapyje. Toks sprendimas stipriai sumažino resursų vartojimą.