Apple Watch Ultra 2(24 prekių)

Užvaldyk pasaulį su „Apple“.

Įsigyk „Apple“ įrenginius be jokio pabrangimo.

Sužinok daugiau
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.
Apple products
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.
Kito lygio iššūkiams.
Tvirčiausias ir galingiausias „Apple Watch“. Sukurtas specialiai iššūkiams gamtoje įveikti su daugybe funkcijų treniruotėms, lengvu titano korpusu, itin ilgai veikiančia baterija1 ir visų laikų ryškiausiu ekranu.
899 € arba 3541 /mėn.*
Dvigubo lietimo funkcija – magiškas būdas naudotis Apple Watch2. 2023m. pabaigoje.
Greitai ir paprastai valdyk savo „Apple Watch Ultra 2“ neliesdamas jo ekrano. Dukart sutapšnok rankos nykštį su smiliumi, kad atsilieptum į skambučius, sustabdytum ir paleistum laikmatį ir dar daugiau.
Iki šiol didžiausias ir ryškiausias ekranas.
Ryškiausiame „Apple“ sukurtame „Always-On Retina“ ekrane lengvai įžiūrėsi viską net spiginant saulei. Daugiau vietos rodiniams pridėti, kad galėtum ciferblatą pritaikyti sau, ir pakankamai erdvės net šešiems rodmenims vienu metu.
Asmeniškai pritaikomas veiksmo mygtukas
– akimirksniu pasieksi funkcijas. Pradėk treniruotę, pažymėk kelio tašką kompase ar pradėk nėrimą vos vienu mygtuku.
Pirmaujanti GPS navigacija.
Tiksli dviejų dažnių GPS navigacija tiksliai nustato jūsų vietą ir apskaičiuoja atstumą, tempą bei parengia maršrutą.
Itin ilgai veikianti baterija1.
Iki 36 val.
įprasto veikimo1.
Iki 72 val.
įprasto veikimo įjungus taupymo režimą1.
Atletams.
Pažangūs rodmenys ir rodiniai programoje „Workout“, tarp kurių ir pulso zonos, sau pritaikomos treniruotės ir nauji rodiniai dviračių sportui. Itin preciziškas dviejų dažnių GPS užtikrina itin tiksliai apskaičiuojamą atstumą, greitį ir maršrutų žemėlapius.
Vandens sporto entuziastams.
Sukurta vandens pramogoms, nardymui su akvalangu ir nardymui be pagalbinių priemonių iki 40 metrų gylyje3. Programa „Depth“ rodo laiką, esamą gylį, vandens temperatūrą, trukmę po vandeniu ir didžiausią tavo pasiektą gylį. Programa „Oceanic+“ tavo laikrodį paverčia nardymo kompiuteriu ant tavo riešo4.
Iššūkiams gamtoje.
Programoje „Kompasas“ pateikiami naudingi rodiniai ir detalės, pvz., pakilimo aukštis ir įkalnės statumas. Žymėk savo buvimo vietą su kompaso „Waypoints“ funkcija. „Backtrack“ funkcija naudoja GPS tavo aplankytų vietų žemėlapiui, kad galėtum atsekti savo maršrutą.
NEUTRALUS CO2 pėdsakas.
„Apple Watch Ultra 2“ su nauja „Alpine“ arba „Trail“ apyranke turi neutralų CO2 pėdsaką.
Įvairių stilių, medžiagų ir spalvų laikrodžio dirželiai
Pažangios sveikatos ir saugumo funkcijos.
Pranešimai apie širdies sveikatą ir programa „Deguonies lygis kraujyje“5 rodo reikiamą informaciją ir leidžia pasirūpinti savo sveikata. „Fall Detection“6 ir „Crash Detection“ funkcijos gali sujungti tave su pagalbos tarnybomis, jei pavojingai nugriuvai ar papuolei į rimtą autoavariją7. Nuspausk ir laikyk veiksmo mygtuką, kad aktyvuotum pavojaus signalą, kuris girdimas net 180 metrų atstumu.

* Pavyzdžiui skolinantis 899 € su Inbank, Smart Deal paslaugos kaina: 234.12 € (įskaičiuota į sutarties kainą, grąžinama lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį). Lizingo sutartis: skolinantis 1133.12 €, kai sudaroma 32 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 0% (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 35.41 €, bendra sumokama suma – 1133.12 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%.

„Apple Watch Ultra 2“ veikia su „iPhone Xs“ ar naujesniu modeliu, kuriame įdiegta „iOS 17“ ar naujesnė versija.

1 Baterijos veikimo laikas priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/batteries.

2 Bus pasiekiama vėliau 2023 m. Reikia „Apple Watch Series 9“ arba „Apple Watch Ultra 2“.

3 „Apple Watch Ultra 2“ suteiktas atsparumo vandeniui reitingas yra 100 metrų pagal ISO standartą 22810. Jis gali būti naudojamas didelio greičio vandens sporto metu ir iki 40 metrų nardymui pramoginiais tikslais (su suderinama trečiosios šalies programa iš „App Store“). Nepatariama dėvėti nardant giliau nei 40 metrų. Atsparumas vandeniui nėra neribotas ir gali mažėti laikui bėgant. Daugiau informacijos žr. support.apple.com/HT205000. „Apple Watch Ultra 2“ taip pat suteiktas IP6X atsparumo dulkėms reitingas.

4 „Oceanic+“ reikalinga prenumerata. Prieinama „App Store“. Visada laikykis nardymo protokolų, nenardyk vienumoje ir turėk antrą įrenginį.

5 Programa „Deguonies lygis kraujyje“ skirta naudoti tik sveikatingumo, bet ne medicininiais tikslais.

6 „Fall Detection“ funkcijos naujinimai galimi „Apple Watch Series 4“ ir naujesniuose modeliuose, kuriuose įdiegta „watchOS 8“ ar naujesnė versija. 

7 Greitosios pagalbos SOS funkcijai reikalingas mobilusis ryšys arba skambučių per „Wi-Fi“ funkcija su interneto ryšiu iš tavo „Apple Watch“ arba netoliese esančio „iPhone“.