Susisiekite telefonu
0
0,00 €

iPhone, iPad, Mac ir kiti Apple produktai išsimokėtinai

 

Pagrindinė informacija apie pirkimą išsimokėtinai

Pirkimas išsimokėtinai yra puiki galimybė įsigyti geidžiamą „Apple“ produktą dabar. Pirkti išsimokėtinai iš www.ideal.lt galite trimis skirtingais būdais. Pagrindinė informacija apie pirkimą išsimokėtinai:

  1. Pirkti išsimokėtinai gali asmuo, turintis bent 4 mėnesių nenutrūkstamą darbo stažą paskutinėje darbovietėje.
  2. Išsimokėtinai galima pirkti bet kurią prekę, kurios vertė yra didesnė nei 60 €.
  3. Pradinis įnašas sudarant lizingo sutartį gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas. Tikslias išsimokėjimo sąlygas kiekvienam asmeniui individualiai galima sužinoti užpildžius lizingo paraišką internetu arba viename iš mūsų salonų.
  4. Jei esate pareigūnas, statutinis tarnautojas, dirbate pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verso liudijimą ir norite pirkti išsimokėtinai, tuomet reikės pateikti papildomus dokumentus apie Jūsų pajamas. Tokiu atveju lizingą galima sudaryti tik fizinėje parduotuvėje.

  

Pirkimas išsimokėtinai internetu

Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

  1. Norint įsigyki pasirinktą produktą išsimokėtinai mūsų internetinėje parduotuvėje, pridėkite norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape rinkitės vieną iš Jums tinkamų lizingo partnerių mokėjimo būdų. 
  2. Pasirinkus vieną iš lizingo mokėjimo būdų, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje Jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu, todėl turėkite vieną iš šių priemonių.
  3. Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės Jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas. 
  4. Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus Jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, Jūs būsite grąžinti atgal į www.ideal.lt internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.
  5. Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. pirkti išsimokėtinai negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.

  

Pirkimas išsimokėtinai su „Mokilizingas“

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Mokilizingas“ sistemą. „Mokilizingas“ siūlo rinktis išsimokėjimo laikotarpį nuo 12 iki 48 mėn. Pasirinktam lizingo laikotarpiui taikomas 0.8% sutarties mokestis, kuris skaičiuojamas produkto kainos kiekvienam mėnesiui visą sutarties laikotarpį.

 

Pirkimas išsimokėtinai su „SB Lizingas“

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „SB Lizingas“ sistemą. „SB Lizingas“ siūlo rinktis išsimokėjimo laikotarpį nuo 6 iki 24 mėn.

• Sutarties terminas 6 arba 9 mėn. - taikomas 6.5% vienkartinis sutarties mokestis, kuris skaičiuojamas nuo kredito sumos
• Sutarties terminas 10 arba 12 mėn. - taikomas 8.9% vienkartinis sutarties mokestis, kuris skaičiuojamas nuo kredito sumos
• Sutarties terminas 18 arba 24 mėn. - taikomas 0.8% administracinis mokestis, kuris skaičiuojamas nuo kredito sumos kiekvienam sutarties mėnesiui
  

Pirkimas išsimokėtinai su „iDeal Planu“

Perkant išsimokėtinai su „iDeal Planu“ būsite nukreipti į „Mokilizingas“ sistemą. Pirkti su „iDeal Planu“ galima tik „Apple“ produktus be jokių papildomų priedų. Sudarant lizingo sutartį su „iDeal Planu“ kartu gausite ir 12 mėn. pirkinio draudimą. Pasirinkus „iDeal Planas“ sutartis pasirašoma 24 mėn. laikotarpiui - taikomas 1.1% mėnesinis sutarties mokestis, kuris skaičiuojamas nuo kredito sumos kiekvienam mėnesiui. Kito termino ir sąlygų varianto pasirinkti galimybės nėra. 

  

Pirkimas išsimokėtinai įmonėms su „Mokilizingas“

Norint sudaryti lizingą juridinio asmens vardu, sutartį galima pasirašyti tik fizinėje parduotuvėje. Sudaryti lizingo sutartį įmonės vardu gali tik įmonės vadovas su asmens dokumentu. Paraiškai pateikti reikalingas įmonės prieigos raktas.

Preliminarios lizingo sąlygos įmonėms:

• Sutarties terminas 6 mėn. metinės palūkanos – 0%, mėnesinis administracinis mokestis – 1,6%
• Sutarties terminas 9 mėn. metinės palūkanos – 0%, mėnesinis administracinis mokestis – 1,5%
• Sutarties terminas 12-24 mėn. metinės palūkanos – 0%, mėnesinis administracinis mokestis – 1,4%

Pradinis įnašas gali būti reikalaujamas tik atlikus paraiškos vertinimą lizingo sistemoje. Sudarius sutartį klientas taip pat turi teisę grąžinti pinigus anksčiau ir taip sutaupyti ateinančių mėnesių administracinius mokesčius.