APR logo

Kodėl verta rinktis iDeal?

Tik originalūs „Apple“ produktai.
iDeal salonuose rasite tik originalius ir mūsų regionui skirtus „Apple“ produktus, tad visuomet būsite užtikrinti, jog įsigyjate patikimą ir pilnai veikiantį įrenginį.
  Aukščiausios kvalifikacijos specialistai.
Penkiems mūsų salonams suteiktas „Apple Premium Reseller“, vienam salonui - „Apple Authorized Reseller“, o Panoramos PLC esančiam iDeal salonui suteiktas aukščiausias „Apple Premium Partner“ statusas. Suteikti statusai įpareigoja mūsų komandą teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl iDeal darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Apple“ mokymų programą.
Didžiausias produktų ir aksesuarų pasirinkimas.
Mūsų salonuose rasite naujausius „Apple“ produktus, kuriuos visuomet galėsite išbandyti gyvai prieš įsigyjant. Kadangi specializuojamės „Apple“ produktuose bei jų prieduose, padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkantį įrenginį ar aksesuarą iš gausaus asortimento.
  Autorizuotas „Apple“ servisas.
Mūsų servisui suteiktas „Apple Premium Service Provider“ statusas įpareigoja teikti aukščiausią „Apple“ aptarnavimo kokybę. Jūsų įrenginiu rūpinsis sertifikuoti ir „Apple“ apmokyti meistrai, o remontas bus atliekamas naujausia ir pažangiausia „Apple“ remonto įranga.
Sužinok daugiau
Įrenginio paruošimas naudojimui.
Reikia perkelti duomenis iš Jūsų turimo įrenginio? Mes tai atliksime už Jus - galėsite iš karto naudotis savo įrenginiu. Turite klausimų susijusių su įrenginio naudojimu? Įsigijus įrenginį galėsime supažindinti su jo naudojimu ar suteikti pirminę konsultaciją Jums aktualiais klausimais.
  Įrenginio keitimas.
Turite seną įrenginį? Mes jį mielai priimsime! Visuose iDeal salonuose galite pakeisti savo turimą bet kokio gamintojo įrenginį į nuolaidą naujam „Apple“ produktui.
Sužinok daugiau
Pirkimas išsimokėtinai.
Turėk geidžiamą „Apple“ produktą jau šiandien! Pasiūlysime geriausias finansavimo sąlygas Jūsų pageidaujamam laikotarpiui.
Sužinok daugiau
  Pirkinio draudimas ir garantijos pratęsimas.
Pirkinio draudimas ir garantijos pratęsimas apsaugos Jus nuo neplanuotų išlaidų ir nemalonių išgyvenimų, tad galėsite jaustis ramiai nelaimingo atsitikimo ar įrenginio gedimo atveju visą įrenginio naudojimo laikotarpį.
Sužinok daugiau
Pakaitinis įrenginys.
Mūsų servisas galės Jums suteikti pakaitinį „iPhone“, kol Jūsų įrenginiu rūpinsis serviso darbuotojai.
  Mokymai.
Jei norite plačiau susipažinti su „Apple“ produktų ir paslaugų galimybėmis, maloniai Jūsų lauksime iDeal organizuojamuose asmeniniuose mokymuose.
Sužinok daugiau