iPad 10.2"(12 prekių)

Užvaldyk pasaulį su „Apple“.

Įsigyk „Apple“ įrenginius be jokio pabrangimo.

Sužinok daugiau
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.
Apple products
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.
iPad 10.2" Wi-Fi 64GB - Space Grey
iPad 10.2" Wi-Fi 64GB
379,00
459,00
iPad 10.2" Wi-Fi 256GB - Space Grey
iPad 10.2" Wi-Fi 256GB
549,00
659,00

iPad

Galingas. Universalus. O naudotis juo – paprasta. Sukurtas taip, kad galėtum daryti viską, ką taip mėgsti. Dirbk, žaisk, kurk, mokykis, išlik ryšyje, bendrauk ir dar daugiau. Ir visa tai dabar už neįtikėtiną kainą.

Našumas

„A13 Bionic“ lustas užtikrina greitesnį CPU veikimą, spartesnę grafiką ir dar galingesnį „Neural Engine“.O su visą dieną veikiančia baterija galėsi kurti, dirbti, žaisti ir dar daugiau.

„A13 Bionic“ lustas

Ekranas

Įtraukiantis 10,2 colio „Retina“ ekranas yra tobulas smulkioms detalėms piešti, dirbti su projektu ar žiūrėti filmą.

„True Tone“ užtikrina patogesnį žiūrėjimą esant bet kokiam apšvietimui

Kameros

Mėgaukis labiau įtraukiančiais vaizdo skambučiais su „Center Stage“ funkcija ir 12 MP ultraplačiakampe priekine kamera. Galinė 8 MP kamera fiksuoja ryškius, spalvingus vaizdus ir vaizdo įrašus.

O kad išlaikytų tave kadre, „Center Stage“ seka tave.

Ryšys ir jungtys

Su integruotu sparčiuoju „Wi-Fi“ ir „LTE“ ryšiu gali siųstis, įkelti ir transliuoti turinį internetu – tiek namie, tiek kelyje.

Spartusis „Wi-Fi“ ir LTE

Priedai

Išlaisvink savo vaizduotę su „Apple Pencil“. Sukurk meno kūrinį, piešk, ką matai, arba užsirašyk, ką girdi. Rašyk savo knygą – arba kito bestselerio apžvalgą – su plona ir lengva „Smart Keyboard“.

Žymėk pastabas ekrano kopijose

„iPadOS“ ir programos

„iPadOS“ yra galinga ir tuo pačiu paprasta naudoti vos tik ją išpakuoji. „App Store“ yra daugiau nei milijonas būtent „iPad“ sukurtų programų, ten rasi reikalingą programą bet kokiai savo veiklai.

Kodėl „iPad“

Niekas neprilygsta „iPad“.

Lengva naudoti

„iPad“ leidžia tau daryti viską galingais, bet paprastais būdais dideliame „Multi-Touch“ ekrane.

Galingas

Leisk programas, tokias kaip „Microsoft Office“, „Adobe Photoshop“, žaisk įmantrios grafikos žaidimus. „iPad“ pasirengęs viskam.

Mobilus

Nepaprastai plonas ir lengvas, tačiau patvaraus dizaino. Su sparčiu „Wi-Fi“ ir mobiliuoju ryšiu bei visą dieną veikiančia baterija.

Universalus

Tai tavo užrašinė, kino studija, skeneris, kilnojamas biuras ir drobė, kai tik ko prireikia.

Palygink

Atrask „iPad“, kuris tinka tau.

Produkto pavadinimas
11 colių „iPad Pro“
iPad Air
iPad
Vaizdai
Spalva
Greitoji peržiūra
Lustas
Talpa
Kamera
Mobilusis ryšys
Suderinamumas su „Pencil“
Suderinamumas su klaviatūromis

Priedai

Nuveik dar daugiau su savo „iPad“.

Apžiūrėk klaviatūras, dėklus, dangtelius, „Apple Pencil“, „AirPods“ ir dar daugiau.

Teisinės pastabos

Našumas: našumo rodikliai grindžiami lyginant su buvusios kartos įrenginiais.

Maitinimas ir akumuliatorius: akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Mobilusis ir belaidis ryšys: būtinas duomenų planas. 5G ir 4G LTE galimi tam tikrose rinkose su tam tikrais operatoriais. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų bei operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir žr. apple.com/lt/ipad/cellular.

Priedai: priedai parduodami atskirai.

App Store: programų rasi „App Store“. Siūlomų įsigyti produktų sąrašas gali keistis.

Ekranas: ekranų kampai užapvalinti. Matuojant įstrižai kaip stačiakampį, 12,9 colio „iPad Pro“ ekranas yra 12,9 colio, 11 colių „iPad Pro“ ekranas yra 11 colių, „iPad Air“ (4-os kartos) ekranas yra 10,86 colio ir „iPad mini“ (6-os kartos) ekranas yra 8,3 colio. Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Talpa: laisvos vietos būna mažiau ir jos kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastinė konfigūracija užima maždaug nuo 10 GB iki 13 GB vietos (su „iPadOS“ ir jau įdiegtomis programomis), atsižvelgiant į modelį ir nustatymus. Iš anksto įdiegtos programos užima apie 4 GB. Jas gali ištrinti ir atkurti. Saugyklos talpa gali keistis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir įvairiuose įrenginiuose ji gali skirtis.

Apple Arcade: „Apple Arcade“ reikalinga prenumerata.

Apple Music: „Apple Music“ reikalinga prenumerata.

Apple TV: „Apple TV+“ reikalinga prenumerata.

FaceTime: norint naudotis funkcija „FaceTime“, abiem skambučio dalyviams reikia su „FaceTime“ suderinamų įrenginių ir „Wi-Fi“ ryšio. Veikimo mobiliojo ryšio tinkle galimybė priklauso nuo operatoriaus sąlygų; gali būti taikomi duomenų mokesčiai.

Galimos funkcijos: kai kurios funkcijos gali būti prieinamos ne visose šalyse arba regionuose. Išsamų sąrašą rasi apple.com/lt/ios/feature-availability.

SharePlay: pasirodys 2021 m. pabaigoje.