MacBook Air (M1)(7 prekės)

Užvaldyk pasaulį su „Apple“.

Įsigyk „Apple“ įrenginius be jokio pabrangimo.

Sužinok daugiau
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.
Apple products
* Pasiūlymas turi papildomų sąlygų.

Vidinė galia. Sklando ore.

Ploniausias ir lengviausias „Apple“ nešiojamasis kompiuteris atnaujintas iš pagrindų su „Apple M1“ lustu. Iki 3,5 karto spartesnis CPU. Iki 5 kartų spartesnis GPU. „Apple“ pažangiausia „Neural Engine“ iki 9 kartų spartesniam mašininiam mokymuisi. Ilgiausiai veikiantis visų laikų „MacBook Air“ akumuliatorius. Tylus veikimas be ventiliatoriaus. Dar niekada tiek galios nebuvo galima neštis su savimi.

M1 Supergalia iš „Apple M1“ lusto
M1 Logo

Mažas lustas. Didis pokytis.

Jis čia. Pirmasis „Apple“ lustas, specialiai sukurtas „Mac“. Net 16 milijardų tranzistorių talpinanti „Apple M1“ lusto sistema (SoC) apjungia CPU, GPU, „Neural Engine“, I/O ir dar daugiau – viename mažame luste. Dėka neįtikėtinos galios, unikalių technologijų ir rinkoje pirmaujančio energijos efektyvumo¹, M1 yra ne tik naujas „Mac“ žingsnis – tai visiškai naujas lygis.

M1 Chip
CPU

8 branduolių CPU

Daro daug. Valgo mažai.

M1 turi sparčiausą visų laikų CPU, sukurtą „Apple“. Tokia apdorojimo galia „MacBook Air“ leidžia imtis naujų neįtikėtinai sudėtingų užduočių, pavyzdžiui, montuoti profesionalios kokybės įrašus ir leisti įmatrios grafikos žaidimus. Tačiau 8 branduolių CPU „Apple M1“ luste nėra vien tik 3,5 karto spartesnis nei ankstesnėje kartoje² – jis sujungia didelio našumo branduolius su efektyvumo branduoliais ir gali lengvai susidoroti su kasdienėmis užduotimis naudodamas vos dešimtadalį energijos.

Editing
GPU

7 arba
8 branduolių GPU

Sudėtinga grafika? Vaikų žaidimas.

Iki

5x

spartesnė grafika3
Visą dieną veikiantis akumuliatorius

Iki 18 val. veikiantis akumuliatorius.
Tai visomis 6 valandomis. daugiau.4

Aušinimo efektyvumas

Jokio ventilia­toriaus.
Tik tyla.

Mašininis mokymasis
MacBook Air
Iki 9 kartų spartesnis.⁵ Net ir 16 branduolių turinčiai „Neural Engine“ tai yra įspūdinga.

„MacBook Air“ programos gali naudotis mašininiu mokymusi (MM), kad automatiškai ir profesionaliai koreguotų nuotraukas, suteiktų tokiems išmaniesiems įrankiams, kaip žymėjimo lazdelės ir garso filtrai, daugiau tikslumo automatiškai aptinkant ribas ir dar daugiau. Tai ne šiaip protinė galia, tai visapusiškas MM technologijų rinkinys.

macOS Big Sur

„macOS Big Sur“ ir M1 lustas sujungia galias.

„macOS Big Sur“, sukurta atrakinti M1 lusto galią, atneša į „Mac“ esminius veikimo privalumus ir dar daugiau. Galingi programų atnaujinimai. Gražus naujas dizainas. Rinkoje lygių neturinčios privatumo ir duomenų apsaugos funkcijos. Tai visų laikų galingiausia „Apple“ programinė įranga - pažangiausiuose „Apple“ įrenginiuose iki šiol.

Sparta ir reakcijos greitis

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ dirba kartu, kad visa sistema veiktų staigiai. „MacBook Air“ akimirksniu pabunda iš miego režimo. Kasdienės užduotys vyks sparčiau - nuo nuotraukų vartymo iki naršymo „Safari“. Ir visos daugiausiai išteklių reikalaujančios programos gali pasinaudoti joms reikalinga galia.

Daugiau.
Galios.

Pabunda
iškart.

Didžiausias visų laikų programų rinkinys

Naudok galingas programas, sukurtas M1 lustui. Visų tavo turimų programų veikimą užtikrina „Rosetta 2“ sistema. O nuo šiol tu gali naudotis mėgstamomis „iPhone“ ir „iPad“ programomis tiesiai „macOS Big Sur“ sistemoje. Visa tai sudėjus, tu turi didžiausią visų laikų programų rinkinį, skirtą „Mac“.

Apps
Jungtinė atmintis Memory

Universalus nešiojamasis
kompiuteris gauna nesuvokiamo
dydžio atmintį.

M1 lustas atneša iki 16 GB itin sparčios jungtinės atminties. Ši vientisa didelio pralaidumo ir mažos delsos atmintis leidžia programoms efektyviai dalintis duomenimis su CPU, GPU ir „Neural Engine“, kad viską nuveiktum sparčiau ir sklandžiau.

SSD saugykla
Iki

2TB

SSD saugykla6
Iki

2kartų

spartesnis SSD7
Apsauga

M1 lustas ir „macOS Big Sur“ suteikia „MacBook Air“ dar neregėtas savo klasėje apsaugos ir privatumo funkcijas, kurios padeda apsaugoti tavo sistemą ir tavo asmeninius duomenis.

Secuirty Icon

„MacBook Air“
moka saugoti paslaptį.

„Retina“ ekranas Tikroviškos spalvos. Nerealus grožis.

Naujo lygio vaizdų detalumas ir tikroviškumas nuostabiame 13,3 colio, 2560 x 1600 raiškos „Retina“ ekrane⁸. Ryškus ir aiškus tekstas. Dar ryškesnės spalvos. O stiklas driekiasi nuo korpuso krašto iki krašto, todėl niekas nekliudo nuostabiam vaizdui.

Retina Screen
P3 plati spalvų gama

Platesnė spalvų
paletė ekrane.

25%

daugiau spalvų nei sRGB
Pikselių tankis
Pixel
„True Tone“ technologija

Gražus pažiūrėti. Ir akims pailsėti. „MacBook Air“ automatiškai reguliuoja ekrano baltos spalvos atspalvį pagal aplinkos spalvų temperatūrą, kad vaizdas būtų natūralesnis.

True Tone

Kamera ir mikrofonai Transliuok save tiesiogiai.

M1 lusto vaizdo signalo procesorius padeda tau ekrane atrodyti kuo puikiausiai kiekvieno „FaceTime“ pokalbio ir vaizdo konferencijos metu. Trys integruoti mikrofonai užtikrina, kad tavo žodžiai būtų išgirsti tiek pokalbio metu, tiek diktuojant pastabas, tiek įrašant „Voice Memo“.

Webcam
„FaceTime“ HD kamera

Ryškesni ir aiškesni vaizdai. Daugiau detalių šešėliuose ir ryškumo zonose. O veidui aptikti naudojamas „Neural Engine“ dar geriau sureguliuoja baltos spalvos balansą ir ekspoziciją, kad odos atspalviai taptų dar natūralesni.

FaceTime
Trijų mikrofonų masyvas

Susitelkia
į tavo balsą,
o ne aplinkos
garsus.

Microphone

„Magic Keyboard“ Pirmyn. Klavišiniai laukia.

Tikras stebuklas, kai klaviatūra malonu dirbti ir ji dar atlieka papildomas funkcijas. Su naujais, iš anksto suprogramuotais sparčiaisiais klavišais dar greičiau pasieksi naudingas funkcijas. Perjunk klaviatūros kalbas, atsakyk tinkamu jaustuku, rask dokumentus su „Spotlight“, greitai nutildyk pranešimus su „Do Not Disturb“ – vienu bakstelėjimu gali nuveikti daugybę dalykų. O klavišų apšvietimas su aplinkos šviesos jutikliu leis rinkti tekstą tamsoje.

Keyboard
Žirklinis mechanizmas

Ištobulintas žirklinis mechanizmas užtikrina geriausią visų laikų teksto rinkimo patirtį nešiojamajame „Mac“.

Mechanism
„Force Touch“ manipuliatorius

Tikslus
valdymas.
Daugybė vietos
perbraukti,
suimti ar
priartinti.

Touch ID

Vos vienu lietimu užrakink ar atrakink „MacBook Air“. Savo piršto atspaudu išsinuomok filmą, įsigyk programą arba pasiek apsaugotus dokumentus bei sistemos nustatymus - tam nereikės suvedinėti slaptažodžio. Kai ką nors pirksi su „Apple Pay“ internetu, „Touch ID“ užpildys tavo siuntimo ir pirkimo informaciją, bet nesidalins tavo kortelės duomenimis.

Unlock Icon Atrakink savo „Mac“
Apple Pay Icon Naudok „Apple Pay“
Protected Icon Atidaryk slaptažodžiu apsaugotus dokumentus
Apple TV Icon Įsigyk pirkinių programoje „Apple TV“

Ryšys ir jungtys Įsikrauna, transliuoja,
dirba, žaidžia ir gerai
sutaria su kitais.

Ports
Wi-Fi 6

Naujos kartos „Wi‑Fi“ nėra vien tik spartesnis – jis užtikrina patikimą „MacBook Air“ veikimą prie tinklo jungiant vis daugiau įrenginių.

WiFi

Wi-Fi 6

iki 1,2 Gb/sek. pralaidumas9
„Thunderbolt“ / USB 4

Itin didelis pralaidumas sutinka neįtikėtiną universalumą. „Thunderbolt“ įgalina duomenų perdavimą, įkrovimą ir vaizdo transliaciją vienu prievadu, o „MacBook Pro“ turi juos du.

Charging Icon Įkrovimas
Display Icon Išorinis ekranas
Transfer Icon Duomenų perdavimas iki 40 Gb/sek.⁹
Connect Icon Įrenginių prijungimas
  1. Testą „Apple“ atliko 2020 m. spalį, naudodama 13 colių „MacBook Pro“ ikigamybines sistemas su „Apple M1“ lustu ir 16 GB RAM. Našumas vienam vatui nurodo maksimalų CPU našumą esant vidutinėms energijos sąnaudoms, naudojant pasirinktus standartinius pramonės lyginamuosius testus. Buvo lyginama su didelio našumo nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių, kuriais buvo prekiaujama testavimo metu, CPU. Našumo testai atliekami naudojant specifines kompiuterines sistemas, jie atspindi vidutinį „MacBook Pro“ našumą.
  2. Testą „Apple“ atliko 2020 m. spalį naudodama „MacBook Air“ sistemų su „Apple M1“ lustu ir 8 branduolių GPU ir 1,2 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ „MacBook Air“ ikigamybines sistemas su 16 GB RAM ir 2 TB SSD. Testuota su negalutine „Final Cut Pro 10.5“ versija, naudojant 55 sekundžių klipą su 4K „Apple ProRes RAW“, 4 096 x 2 160 skiriamosios gebos ir 59,94 kadro per sekundę dažnio medijos failu, perkoduotu į „Apple ProRes 422“. Našumas tikrintas naudojant specifines kompiuterines sistemas ir atspindi vidutinį „MacBook Air“ našumą.
  3. Testą „Apple“ atliko 2020 m. spalį naudodama „MacBook Air“ sistemų su „Apple M1“ lustu ir 8 branduolių GPU ir 1,2 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ „MacBook Air“ su „Intel Iris Plus Graphics“ ikigamybines sistemas su 16 GB RAM ir 2 TB SSD. Testuota su negalutine „Final Cut Pro 10.5“ versija, naudojant 10 sekundžių projektą su „Apple ProRes 422“ 3 840 x 2 160 skiriamosios gebos ir 30 kadr./sek. dažnio vaizdo įrašu. Našumas tikrintas naudojant specifines kompiuterines sistemas ir atspindi vidutinį „MacBook Air“ našumą.
  4. Testą „Apple“ atliko 2020 metų spalį, naudodama „MacBook Air“ sistemų su „Apple M1“ lustu ir 8 branduolių GPU su 8 GB RAM ir 512 GB SSD ikigamybines sistemas. „Apple TV“ programėlės filmų rodymo testas matuoja akumuliatoriaus veikimo trukmę leidžiant 1080p HD turinį, nustačius 8 paspaudimų iš apačios ekrano ryškumą. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.
  5. Testą „Apple“ atliko 2020 m. spalį naudodama „MacBook Air“ sistemų su „Apple M1“ lustu ir 8 branduolių GPU ir 1,2 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ „MacBook Air“ ikigamybines sistemas su 16 GB RAM ir 2 TB SSD. Testuota naudojant negalutinę „Xcode 12.2“ ir „Create ML 2.0“ versiją su „Action Classification“ modeliu, sukurtu programoje. Našumas tikrintas naudojant specifines kompiuterines sistemas ir atspindi vidutinį „MacBook Air“ našumą.
  6. 1 TB = 1 trilijonas baitų, suformatavus reali talpa mažesnė.
  7. Testą „Apple“ atliko 2020 m. spalį naudodama „MacBook Air“ sistemų su „Apple M1“ lustu ir 1,2 GHz keturių branduolių „Intel Core i7“ „MacBook Air“ ikigamybines sistemas su 16 GB RAM ir 2 TB SSD. Testuota su FIO 3.23, 1024 KB dydžio užklausa, 150 GB testavimo failu ir IO gyliu = 8. Našumas tikrintas naudojant specifines kompiuterines sistemas ir atspindi vidutinį „MacBook Air“ našumą.
  8. Ekrano dydis nurodomas pagal įstrižainę.
  9. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir gali skirtis.